برنامه هات رو به نرم افزارحسابداری متصل کن

وب سرویس نوین پرداز به شما امکان اتصال برنامه های ویندوزی، اندرویدی و تحت وب تان را به نرم افزار حسابداری را می دهد

همین الان امتحان کنید

وب سرویس نوین پرداز چیست؟

وب سرویس ها برنامه (قطعه کد) هایی هستند که تحت وب قابل دسترسی اند و از طریق پروتکل های استانداردی مانند Http به انتقال و مبادله دیتا با سایر برنامه های کاربردی می پردازند. اساس کار وب سرویس (Web Service) ها بر پایه دریافت و تولید پیغام بنیان گذاری شده است. بدین معنی که آنها منتظر می مانند که کلاینت ها به آنها وصل شده و بنا به درخواست کلاینت ها به آن ها پاسخ می دهند .

شرکت نوین پرداز با بررسی نیاز مشترکین خود محصولی را ویژه برنامه نویسان و توسعه دهندگان سیستمها جهت ارتباط برنامه های نرم افزاری، وب سایت ها ، برنامه های اندرویدی خود با سیستم مالی و حسابداری نوین پرداز می باشد. از این به بعد هر برنامه ای میتواند یک سیستم مالی نیز داشته باشد.

پرکاربردترین وب سرویس های نرم افزاری نوین پرداز

خدمات وب سرویس نوین پرداز

وب سرویس اتصال به نرم افزار حسابداری نوین پرداز

وب سرویس نوین پرداز ، کلیه توابع مورد نیاز جهت اتصال یک برنامه کاربردی ، اپلیکیشن اندروید و یا سایت فروشگاهی را به برنامه حسابداری نوین پرداز را دارد. اگر شما برنامه ای دارید که به یک سیستم مالی و حسابداری احتیاج دارد نیازی نیست یک سیستم مالی را دوباره برنامه نویسی کنید .

با استفاده از وب سرویس نوین پرداز به راحتی می توانید اطلاعات مالی مجموعه خود را از داخل برنامه مدیریت کنید ، به عنوان مثال لیست کالاها ، لیست اشخاص ، گردش مالی اشخاص ، ثبت فاکتور فروش ، ثبت سنددریافت پس از پراخت از طریق درگاه اینترنتی و ... تنها بخشی از امکاناتی هست که می توانید با وب سرویس های نوین پرداز به آنها دست پیدا کنید

نرم افزارحسابداری نوین پرداز

همواره یک سیستم مالی مناسب و پیشرفته می تواند کمک بزرگی برای مدیریت یک مجموعه باشد، نرم افزار حسابداری نوین پرداز با امکانات متنوعی چون ثبت کالا و اشخاص بصورت بی نهایت، ثبت فاکتورهای پیش فاکتور، خرید، فروش ، برگشت از خرید یا فروش ، عملیات کامل چک و بانک ، مشاهده گردش های عمومی همچون کاردکس کالا، اشخاص ، فاکتور ها ، گردش بانک و صندوق و ... ، عملیات سطح بالای مدیریتی همچون تعریف کاربر به همراه ایجاد سطح دسترسی ، مشاهده لاگ عملکرد کاربران ، طراحی گزارشات، گزارشات سودو زیانی و .. بخشی از امکانات نرم افزار حسابداری نوین پرداز است

نرم افزار حسابداری نوین پرداز به راحتی و با استفاده از وب سرویس نوین پرداز براحتی به کلیه برنامه های کاربردی متصل می شود که با استفاده از آن می توانید یک سیستم مالی قوی را پشتوانه برنامه خود کنید.

معرفی وب سرویس های نوین پرداز

وب سرویس کالا

با استفاده از این سرویس به راحتی می توانید لیست کلیه کالاهای موجود در یک دپارتمان به همراه کلیه مشخصات از جمله تصاویرکالا، قیمت های فروش، تخفیفات ، توضیحات کامل کالا، مشخصه های اختصاصی گروه های کالایی را دریافت نمایید

وب سرویس ثبت فاکتور

این وب سرویس به شما امکان ثبت فاکتور برای طرف حساب مورد نظر را می دهد،فزودن اقلام فاکتور انتخابی مشتری(سبدخرید) به همراه مبالغ، درصد تخفیف ، هزینه ارسال و ... را به راحتی می توانیدبا این وب سرویس ثبت نمایید.

وب سرویس اشخاص

این سرویس لیست اشخاص موجوددر نرم افزار حسابداری (طرف حساب) را برمیگرداند که میتوانید براساس آن اطلاعات پروفایلی همچون نام ونام خانوادگی، شماره های تماس، آدرسها، تصویرشخص ،مانده حساب ، طرف حساب فاکتور و ... را دریافت نمایید

وب سرویس ثبت سند دریافت

اگر سایت و اپلیکیشن شما به درگاه های پرداخت اینترنتی متصل باشد پس از عمل پرداخت مبلغ فاکتور براحتی می توانید مبلغ دریافتی را با کمک وب سرویس به عنوان سند دریافت توی نرم افزار حسابداری جهت تراز شدن حساب بانکی ثبت نمایید

وب سرویس ارسال پیامک

با کمک این وب سرویس امکان اتصال برنامه کاربردی شما با پنل های ارسال پیامک نوین پرداز فراهم میشود با کمک این وب سرویس براحتی می توانید پیامک ثبت فاکتور برای مشتری یا مدیریت را ارسال نمایید .همچنین می توانید یک شماره اختصاصی برای پنل خود انتخاب نماید

وب سرویس ثبت سند پرداخت

این وب سرویس امکان درج پرداختی های یک مجموعه را به کاربران می دهد. ثبت پرداختی ها به اشخاص به عنوان مثال ثبت پرداخت بدهی، پرداخت هزینه هایی همچون قبض آب ، برق گاز و .... از جمله کاربردهای این وب سرویس می باشد.

وب سرویس مدیریت کاربران

با کمک این وب سرویس به راحتی می توانید لیست کاربران یک مجموعه یا دپارتمان (مثلا بازاریابان ) را مدیریت نمایید. عملیات اضافه ، ویرایش و حذف ، دریافت اطلاعات تردد نقاط GPSبازاریاب به همراه اطلاعاتی چون زمان و مکان تردد بازاریاب و...بخشی از اطلاعات این وب سرویس می باشد.

وب سرویس دریافت محتوا

با استفاده از این وب سرویس میتوانید کنترل محتوای بخش های مختلف برنامه ، اپلیکیشن و سایت خود را به دست مشتری بسپارید. به عنوان مثال لوگو، بنر، اسلایدر، گروه کالای ویژه، صفحات درباره ما، تماس باما، اخبار ، مقالات و. ..

وب سرویس نوین پرداز مناسب چه برنامه هایی می باشد؟

همه برنامه هایی که به نحوی با مسائل مالی و حسابداری از جمله ثبت کالا و اشخاص ، ثبت خرید یا فروش محصولات، نمایش گردش عملکرد مشتریان، عملیات های بانکی دریافت و پرداخت هستند می تواند با استفاده از وب سرویس های نوین پرداز داده های برنامه خود را به برنامه حسابداری نوین پرداز متتقل نمایند و از امکانات جامع حسابداری از جمله مشاهده انبار و موجودی کالاها، نمایش گردش کالاها، ارسال پیامک ثبت فاکتور ، محاسبه سود وزیان ، گردش مالی دریافت (بانک) و ... بهره مند شوند.